O inwestycji Rodzynek

Osiedle Rodzynek to kameralne osiedle domów bezczynszowych w zabudowie bliźniaczej, które podobnie jak wcześniejsze nasze inwestycje powstaje w Nowej Woli pod Warszawą. Całe Osiedle obejmować będzie 40 lokali mieszkalnych - segmentów (20 budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej). Projektowane obiekty będą miały jednolity charakter. Osiedle powstanie w trzech etapach.

Osiedle Rodzynek to oferta funkcjonalnych, przytulnych o ergonomicznym wnętrzu mieszkań w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa każdego segmentu to 69 metrów. Parter będzie miał 36,7 metry powierzchni użytkowej. Piętro 32,3 metry powierzchni użytkowej. W każdym budynku rozkład pomieszczeń prawego lokalu stanowić będzie odbicie lustrzane lewego lokalu.

Do każdego lokalu przynależy:

  • ogródek do wyłącznego korzystania w cenie lokalu (ogródki przynależne do segmentów z I etapu będą wielkości od 43 metrów).
  • dwa miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania w cenie lokalu (jedno miejsce parkingowe obok budynku, drugie na terenie osiedla).
  • poddasze wliczone w cenę (metraż poddasza nie jest wliczony do powierzchni użytkowej całego domu). Adaptacja wnętrz i dobudowanie schodów na poddasze należy do decyzji klienta. Poddasze jest potencjałem segmentu. Powierzchnię tę można optymalnie wykorzystać i zaaranżować w wyjątkowy sposób – jako dodatkową sypialnię,  gabinet czy strefę relaksu.

Osiedle domków jednorodzinnych Rodzynek

 

 

 

Osiedle domków jednorodzinnych Rodzynek

 

Domy-bliźniaki stanowią rozwiązanie pośrednie pomiędzy domami wolno stojącymi, a zabudową szeregową. Kupując dom w zabudowie bliźniaczej warto zwrócić uwagę na odpowiednią izolację akustyczną wspólnej ściany. Dlatego na naszym osiedlu każdy segment będzie miał swoją ścianę dzielącą go od sąsiada tzn, że pomiędzy segmentem prawym i lewym będą dwie ściany odseparowane dylatacją. Takie rozwiązanie daje nam duży komfort akustyczny względem sąsiadów. Ponadto zaletą segmentów z naszego osiedla, czy też domów w zabudowie bliźniaczej jest bezpośredni dostęp do ogródka, bez konieczności przechodzenia przez wnętrze mieszkania.

Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla osób ceniących zalety mieszkania we własnym domu, przy jednoczesnym poczuciu bezpieczeństwa z uwagi na zwarty charakter osiedla i miłe sąsiedztwo, które stanowi zabudowa mieszkalna jednorodzinna. Ponadto inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy.

Jeśli zależy Państwu na wysokim komforcie i niskich kosztach utrzymania, które zagwarantowane są poprzez brak czynszu, jakość zastosowanych materiałów, niewielki metraż oraz eliminację części wspólnych - warto zainteresować się naszym Osiedlem Rodzynek.

Należy wspomnieć też, że lokale z Osiedla Rodzynek pod względem metrażu i standardu objęte są programem Mieszkanie dla Młodych.

Termin zakończenia realizacji I etapu inwestycji: IV kwartał 2018 roku.

 

 

Wyjątkowe miejsce by zamieszkać

sprawdź dostępne domy

Materiały do pobrania

 

 

Osiedle domków jednorodzinnych Rodzynek

Lokalizacja

Biuro sprzedaży mieszkań

Puławska 45B, Piaseczno 
(róg ulic Raszyńskiej i Puławskiej)
II piętro, lok. 8

Tel.  

      +48 501 182 384
     +48 798 914 123

E-mail:
          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.