O inwestycji Rodzynek

Osiedle Rodzynek to kameralne osiedle domów bezczynszowych w zabudowie bliźniaczej, które podobnie jak wcześniejsze nasze inwestycje powstaje w Nowej Woli pod Warszawą. Całe Osiedle obejmować będzie 40 lokali mieszkalnych - segmentów (20 budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej). Projektowane obiekty będą miały jednolity charakter. Osiedle powstanie w trzech etapach.

Powierzchnia użytkowa każdego segmentu to 69 metrów. Parter będzie miał 36,7 metry powierzchni użytkowej. Piętro 32,3 metry powierzchni użytkowej. W każdym budynku rozkład pomieszczeń prawego lokalu stanowić będzie odbicie lustrzane lewego lokalu.

Do każdego lokalu przynależy:

  • ogródek do wyłącznego korzystania w cenie lokalu (ogródki przynależne do segmentów z I etapu będą wielkości od 43 metrów).
  • dwa miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania w cenie lokalu (jedno miejsce parkingowe obok budynku, drugie na terenie osiedla).
  • poddasze wliczone w cenę (metraż poddasza nie jest wliczony do powierzchni użytkowej całego domu). Adaptacja wnętrz i dobudowanie schodów na poddasze należy do decyzji klienta. Poddasze jest potencjałem segmentu. Powierzchnię tę można optymalnie wykorzystać i zaaranżować w wyjątkowy sposób – jako dodatkową sypialnię,  gabinet czy strefę relaksu.

 

 

Osiedle domków jednorodzinnych Rodzynek

  

 

Materiały do pobrania

 

 

Osiedle domków jednorodzinnych Rodzynek

Lokalizacja

Biuro sprzedaży mieszkań

Puławska 45B, Piaseczno 
(róg ulic Raszyńskiej i Puławskiej)
II piętro, lok. 8

Tel.  

      +48 501 182 384
     +48 798 914 123

E-mail:
          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.